bruno mars & janelle monáe announce “hooligans in wondaland” tour.

16. února 2011 v 18:58 | Bee^^ |  News
February 15, 2011
Posted by Busy
Bruno Mars and Janelle Monáe have announced plans for a major North American co-headlining tour, "Hooligans in Wondaland," this May and June. Plan B will also join the tour on select dates. Full tour dates, locations and lineups will be announced soon. 
What's more, you will get a chance to purchase presale tickets and presale ticket bundles that come with a meet & greet with Bruno or early entry into the venue along with a membership in the official Bruno Mars fan club launching later this spring. Complete presale information will be available beginning Wednesday, February 16th right here on BrunoMars.com
Pre-production is currently underway on the companion video for Mars' next single, "The Lazy Song." The clip will be filmed in Los Angeles later this week.

Bruno Mars a Janelle Monáe oznámili plány na hlavní severo americké turné "Hooligans in Wondalans", tento květen a červen.Skupina Plan B se také připojí k turné na vybraných termínech.Plné datumy,místa touru budou oznámeny brzy.
A co víc, budete mít možnost si zakoupit v předprodeji vstupenky i svazky vstupenek, které přicházejí s "Meet & greet" s Brunem nebo včasným vstupem spolu v členstvím v oficiálním fotografickém klubu Bruna Marse, který se zahajuje letos na jaře.Kompletní informace předprodeje budou k dispozici začátkem středy 16.února tady na BrunoMars.com
Výroba v současné době pracuje na doprovodném videu pro Mars, příští song,"píseň Lazy".Klip bude natočen v Los Angeles koncem tohoto týdne.

Při kopírování - 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama